Lycia „Ionia” ponownie dostępna na kompakcie (tym razem w zremasterowanej wersji)

Debiut płytowy Lycii Mike’a VanPortfleeta przyniósł niezwykle oryginalny materiał będący zapadającą w pamięć, serce i duszę wypadkową muzyki gotyckiej, shoegazu, post rocka i ambientu. Jeżeli jeszcze nie posiadacie w swojej kolekcji tego ponadczasowego wydawnictwa to teraz jest doskonały moment by uzupełnić ją o jedną z najważniejszych pereł  muzycznych początku lat 90. ubiegłego stulecia.  Limitowane wznowienie, wydana w digipaku, zremasterowana przez Martina Bowesa (Attrition) wersja ukaże się z początkiem października.

Pliki dostępne będą do pobrania na zasadzie „zapłać tyle, ile uważasz za stosowne” na stronie wydawcy Projekt Records na Bandcamp przez najbliższy tydzień.

Zainteresowanym muzyką projektu Lycia przypominam, że wciąż dostępne są w wersji „name your price” (na razie bezterminowo, choć nie wiadomo jak długo) cyfrowe, zremasterowane w 2017 roku wersje (w tym również Ionia) studyjnych płyt projektu – Wake, A Day In The Stark Corner, The Burning Circle And Then Dust, Cold, Estrella oraz nowszych –  Tripping Back Into The Broken Days, Fifth Sun, Quiet Moments oraz A Line That Connects.

Wiktor Janda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.