Kontrapunkt wydanie #150 „CL” 25.01.2018 Zapowiedź

Kontrapunkt 25.01.2018
Wydanie 150 „CL”

Premiera – czwartek o godzinie 21.00
Powtórka – sobota o godzinie 19.00

Anglicy mawiają, że jeżeli wspominasz miniony rok, a z oczu nie płyną Ci łzy smutku ani radości, uważaj ten czas za stracony.  W Kontrapunkcie nadchodzi czas skromnych jubileuszy. Już dzisiaj na antenie Rock Serwis FM 150. wydanie programu, a za niecały miesiąc (19 lutego, choć tort w studiu zmaterializuje się w czwartek trzy dni później) stuknie nam 3. rok wspólnego słuchania fascynującej nas muzyki.

Patrzę wstecz na te 149 dotychczasowych emisji, lepszych, gorszych ale zawsze z Waszym udziałem, zawsze pełnych emocji i wzruszeń i mimo, że tu po mojej stronie bywało różnie – uśmiecham się w duchu do siebie. I do Was.

Czas podsumowań nadejdzie w lutym, na razie przed Wami kontrapunktowa „sto pięćdziesiątka”.

A w niej ponownie premierowe, w zdecydowanej większości tegoroczne już realizacje, w tym fragmenty przygotowywanej do wydania w przyszłym miesiącu płyty jednego z Waszych ulubionych polskich projektów – God’s Own Medicine.

Będzie też odrobina muzyki filmowej, kilkanaście minut z jedną z najpiękniejszych płyt ambientowych początku tego roku, trochę synthpopu, szczypta mrocznej elektroniki.

A poza tym skoro tak bardzo spodobała się Wam idea „Punktu krwiodawstwa” z ubiegłego tygodnia i skoro jednak w końcu ten jubileusz i skoro nadarza się taka okazja, przygotowałem dla Was niespodziankę.

Setu F I L M owego tym razem nie będzie, a 150. edycja Kontrapunktu potrwa wyjątkowo całe 180 minut, do północy. Nadprogramową godziną będzie kolejny „Punkt krwiodawstwa”, wypełniony muzyką pewnego  australijskiego zespołu i projektów z nim związanych. Kilka egzemplarzy ich ubiegłorocznej płyty, okrzykniętej jednym z najciekawszych albumów rocka gotyckiego ostatnich lat, z przyjemnością rozdam Wam podczas programu.

Ale uwaga – z przyczyn organizacyjno-technicznych bonusowa godzina nie znajdzie się niestety ani w powtórce ani na podcaście.

„These are dreams, dreamed by dreamers, who are awake”.

Prowadzący zastrzega sobie możliwość zmiany układu programu w ostatniej chwili w przypadku wystąpienia zdarzeń od niego niezależnych.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Podczas programu rozmawiamy (live chat) wyłącznie w grupie Słuchacze Rockserwis.fm https://www.facebook.com/groups/rockserwisfm/
pod postem zapowiadającym bieżącą edycję (link poniżej).

https://www.facebook.com/groups/rockserwisfm/permalink/1891531220858394/

Jak słuchać? How to tune in?
http://www.rockserwis.fm/serwis.do?l=1
http://radio.rockserwis.fm/live – 128 kbps MP3
http://radio.rockserwis.fm/live.aac – 64kbps AAC+
http://tunein.com/radio/RockSerwisFM-s237589/ – TuneIn dla posiadaczy urządzeń z Androidem

kontakt mailowy z programem – kontrapunkt (@) rockserwis (.) fm
lub formularz na stronie Rock Serwis FM
http://www.rockserwis.fm/serwis.do…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.