Kontrapunkt #200 13.06.2019 Zapowiedź

Kontrapunkt 13.06.2019
Wydanie #200
200th Anniversary

Premiera – czwartek o godzinie 21.00 (CEST, UTC+02:00)

Gdyby ktoś zapytał mnie, jak na początku wyobrażałem sobie jaki będzie Kontrapunkt po kilku latach na antenie Rock Serwis FM odpowiedziałbym, że zupełnie inaczej niż to, jak wygląda w tej chwili. Przede wszystkim nie wiedziałem wtedy, jak wiele się w tym czasie wydarzy spraw związanych z samym programem, nie miałem pojęcia, dla jak wielu Słuchaczy Kontrapunkt stanie się bliski, jak wiele osób spośród Was wpłynie na to, czym się stał. Zapraszam na specjalną, 200. edycję Kontrapunktu, poprowadzoną na żywo ze studia radia Rock Serwis FM.

To spotkanie będzie jubileuszowe, chociaż jakby tak dokładnie policzyć to kontrapunktowych czwartków było przecież znacznie więcej. Ale niektóre z nich były inne, nagrywane wcześniej, pozbawione zapowiedzi, wyłącznie z muzyką, emitowane pod innymi szyldami. I chociaż wciąż to ja byłem odpowiedzialny za wybór nagrań, tamte edycje nie były dla mnie tym, czym powinny być. Działo się tak z różnych powodów, przede wszystkim dlatego, że podobnie jak moje redakcyjne koleżanki i moi redakcyjni koledzy, program prowadzę obok a może pomimo swojego „normalnego życia”. I niekiedy po prostu nie było jak. Brakowało czasu, brakowało sił, brakowało wszystkiego. Za to nigdy nie zabrakło Was za co jestem Wam bardzo wdzięczny i za co bardzo Wam dziękuję.

Uroczystości odbędą się nie tylko w radiowym studiu ale i na zamku, bowiem większość 200. Kontrapunktu wypełnią wybrane nagrania zaproszonych w tym roku do Bolkowa na Castle Party Wykonawców. Oczywiście nie wszystkich (dwie godziny to zbyt mało) ale sporej ich reprezentacji. Nie zabraknie przy tym okolicznościowych upominków dla tych z Was, którzy będą słuchać premierowej emisji programu. M. in. dzięki uprzejmości Organizatorów mam dla Was przygotowane konkursowe karnety na cały tegoroczny Festiwal.

Będą też inne upominki, będą pozdrowienia, wspomnienia, niespodzianki i moc wzruszeń. Ale to, co najważniejsze to fakt, że ponownie wieczorem w czwartek spotkamy się razem w Przystani Radiowych Przyjaciół ciesząc się swoją obecnością i muzyką.

Serdecznie zapraszam!

„These are dreams, dreamed by dreamers, who are awake”.

Prowadzący zastrzega sobie możliwość zmiany układu programu w ostatniej chwili w przypadku wystąpienia zdarzeń od niego niezależnych.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Zachęcam do interakcji ze Słuchaczami, komentowania i dyskusji podczas programu w otwartej grupie Słuchacze Rockserwis.fm 
pod postem zapowiadającym bieżącą edycję (link poniżej).

KOMENTARZE na żywo podczas programu (LIVE CHAT)

Jak słuchać? How to tune in?
Player na stronie Rock Serwis FM
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+
Rock Serwis FM TuneIn Player – TuneIn dla posiadaczy urządzeń z Androidem

kontakt mailowy z programem – Kontrapunkt mailbox
formularz na stronie Rock Serwis FM formularz kontaktowy

Facebook:
profil prowadzącego – DJ SchizoID
fanpage audycji Kontrapunkt – Kontrapunkt on Facebook
otwarta grupa Słuchacze Rock Serwis FM – Rock Serwis FM’s listeners open group on Facebook

One comment

 • Artur Nadarzyński

  Viktor dziękuję Ci za to że trwasz, to co robisz dla nas słuchaczy jest nieocenione. Zawsze było i jest warto WSTĄPIĆ na Ścieżki muzyczne jakimi prowadzisz🎶
  Mimo że postanowiłem opuścić fb w czwartki jestem i będę
  Dziękuję
  KONTRAPUNKT 🖤🎶🖤

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.