Retro Wave #117 Robert Smith (The Cure) najlepsze utwory lat 80.

117. i 118. Retro Wave na antenie Rock Serwis FM będą miały charakter szczególny. To, że znajdą się w nich nagrania z lat 80. nie powinno nikogo zdziwić, przecież to niedzielne pasmo poświęcone jest głównie takim właśnie utworom. Wyjątkowość tych wydań polegać będzie na tym, że wyboru dokonał sam Robert Smith.

Kilka lat temu lider grupy The Cure został poproszony o wytypowanie najlepszych jego zdaniem utworów przedmiotowej dekady. Powstał zbiór 30 nagrań, łącznie trwający trochę ponad 2 godziny. W sam raz by wypełnić dwa nadchodzące wydania Retro Wave.

Tym razem jednak w Retro Wave nie usłyszymy The Cure (ich częściej można spotkać w paśmie M R O K I) ale innych Wykonawców.

Moja rola ograniczyła się do ustalenia kolejności prezentowanych nagrań. Całość podzieliłem na dwa godzinne odcinki, ten pierwszy bardziej popowy, ten drugi bardziej wave’owy. Serdecznie zapraszam do Rock Serwis FM w najbliższą i kolejną niedzielę o 13.00

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.