Kontrapunkt #223 „Synt(h)eza” 16.01.2020 Zapowiedź

Kontrapunkt 16.01.2020
Wydanie #223 „Synt(h)eza” (Synthesis)

Premiera – czwartek godzina 21.00 (CET, UTC+01:00)

Takiego wydania Kontrapunktu dawno nie było… Zgodnie z ubiegłotygodniową zapowiedzią zapraszam Was na specjalną edycję programu w całości wypełnioną muzyką tworzoną przy pomocy syntezatorów. Poprowadzę ją dla Was na żywo ze studia naszego radia.

Fani syntezatorowego grania mogli w ostatnich miesiącach czuć się nieco zawiedzeni tym, że Kontrapunkt zdominowany został nagraniami o zdecydowanie odmiennym charakterze. Tym razem będzie inaczej, bardziej pogodnie, wręcz tanecznie chociaż nie zabraknie sporej dawki melancholii. Czy minimal synth wave, czy synthpop, czy też nieco bardziej eksperymentalne odcienie elektronicznej nowej fali – tego możecie się spodziewać w tym wydaniu. Jeżeli jesteście słuchaczami niedzielnego Retro Wave te dwie godziny będą dla Was. Sięgnę w głównej mierze po płyty z ubiegłego roku ale będą też mniej znane nagrania sprzed prawie 40 lat, w tym z jednej z najlepszych płyt tamtych lat wciąż pozostającej zapomnianą (niesłusznie!!) perłą.

Dzięki uprzejmości Organizatora mam dla Was do rozdania podwójne zaproszenie na koncert OMD w Krakowie, który odbędzie się 3 lutego w klubie Studio. Przypominam, że grupa zagra w tym roku w Polsce dwukrotnie, w Krakowie (3.02.2019) i Warszawie (4.02.2019) z tym, że koncert w stolicy jest już całkowicie wyprzedany. Na krakowski występ pozostały jeszcze ostatnie bilety.

Zapraszam szczególnie fanów około nowo-romantycznych brzmień sprzed lat. Ci z Was, którzy tamten muzyczny świat ukochali sobie najbardziej, powinni odnaleźć w 223. Kontrapunkcie sporą dawkę wzruszeń, zarówno tych syntetycznych jak i tych zwyczajnie ludzkich.

„These are dreams, dreamed by dreamers, who are awake”.

Prowadzący zastrzega sobie możliwość zmiany układu programu w ostatniej chwili w przypadku wystąpienia zdarzeń od niego niezależnych.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Zachęcam do interakcji ze Słuchaczami, komentowania postów i dyskusji w grupie podczas trwania programu. Komentarze przeważnie odbywają się na Facebooku pod odpowiednimi dedykowanymi danej edycji postami na fanpage’u audycji i w grupie Słuchacze Rock Serwis FM. Do Waszej dyspozycji cały czas pozostaje również adres mailowy. Wszystkie potrzebne odsyłacze znajdziecie poniżej

Jak słuchać? How to tune in?
Player na stronie Rock Serwis FM
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+
Rock Serwis FM TuneIn Player – TuneIn dla posiadaczy urządzeń z Androidem

kontakt mailowy z programem – Kontrapunkt mailbox
formularz na stronie Rock Serwis FM formularz kontaktowy

Facebook:
profil prowadzącego – DJ SchizoID
fanpage audycji Kontrapunkt – Kontrapunkt on Facebook
otwarta grupa Słuchacze Rock Serwis FM – Rock Serwis FM’s listeners open group on Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.