Kontrapunktowy kalendarz AD 2020

Od kilku lat Słuchacze Kontrapunktu kontynuują inicjatywę tworzenia kontrapunktowego kalendarza. Na ten rok został przygotowany nowy. Każdy z Was może stać się posiadaczem unikalnego, pamiątkowego egzemplarza.

Zapoczątkowany w 2018 roku przez Słuchaczkę, której już z nami nie ma… Ale jej pomysł jest wciąż kultywowany, jest wyrazem wsparcia najwierniejszych Słuchaczy programu. Jest też swoistą kroniką tego, co w audycji zaistniało na przestrzeni 12 poprzednich miesięcy, każdego roku coraz piękniejszy zapisami Waszych wspomnień, fragmentami Waszych komentarzy.

Aktualnie jego twórcy zbierają zgłoszenia osób chętnych na kalendarz 2020. Ilość ograniczona. Początkowo dostępne będzie 40 szt. Ewentualny dodruk możliwy będzie po uskładaniu 25 lub wielokrotności 25 kolejnych sztuk. Cena pojedynczego kalendarza przez jego autorów zostanie skalkulowana po złożeniu zamówienia na druk tak, by wyłącznie pokrywała koszty. Cena kalendarza wraz z przesyłką do dowolnego miejsca w Polsce nie powinna przekroczyć 30 zł. Po wydrukowaniu każdy Słuchacz, który zgłosił chęć otrzymania swojego egzemplarza otrzyma e-mailem informacje o kwocie i numerze konta do wpłaty.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tak wyglądał pierwszy kalendarz na rok 2018

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.