Koncertowo – Spiritual Front plays The Smiths, 7 marca 2020, klub Alchemia, Kraków

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam Was na koncerty grupy Spiritual Front. Znany włoski projekt neofolkowy dowodzony przez Simone Hellvisa Salvatoriego zagra w naszym kraju dwukrotnie – 6 marca w warszawskiej Hydrozagadce, dzień później 7 marca w klubie Alchemia w Krakowie.

Tym razem Spiritual Front zaprezentuje wiązankę autorskich interpretacji pieśni ze śpiewnika grupy The Smiths oraz wybór najbardziej rozpoznawalnych utworów ze swojego repertuaru. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Krakowie w roli gościa specjalnego wystąpi polski Them Pulp Criminals. W Kontrapunkcie będą rozdawane wejściówki na to wydarzenie.

Spiritual Front [Rzym, Włochy] [Nihilistic Suicide Pop/ Neofolk/ Dark Folk]

https://www.facebook.com/spiritualfrontofficialpage/

Prawdziwa uczta muzyczna dla miłośników balladowego grania z pogranicza muzyki Ennio Morricone i Nicka Cave’a, któremu nie brakuje jednak rock’n’rollowego ognia i żarliwości płynącej z serca przepełnionego pasją. Włoski zespół Spiritual Front jest neofolkową formacją muzyczną powstałą w Rzymie. Jej członkowie określają swój styl jako „nihilistyczny samobójczy pop” (ang. „nihilist suicide pop”).

Them Pulp Criminals

https://thempulpcriminals.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/thempulpcriminals/

Dżentelmeńska umowa pomiędzy wokalistą i tekściarzem Tymoteuszem Jędrzejczykiem, a muzykiem i autorem piosenek Igorem Herzykiem, czerpiąca inspirację z mrocznych, miejskich aspektów współczesnego folkloru, stylu życia samotników i ogólnego buntu wobec czasów i obyczajów.

Wiktor Janda

wydarzenie na FB

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.