Kontrapunkt #229 „5 lat + 8 dni” 27.02.2020 Zapowiedź

Kontrapunkt 27.02.2020
Wydanie #229 „5 lat + 8 dni” (5 years + 8 days)

Premiera – czwartek godzina 21.00 (CET, UTC+01:00)

Obchodzenie jubileuszy bez wątpienia jest miłe. Sęk w tym, że okazje by je świętować zdarzają się raz na jakiś czas. Co zrobić w sytuacji, gdy program okazuje się zbyt krótki, by zmieścić w nim wszystkie urodzinowe niespodzianki? Nie pozostaje nic innego jak zaprosić na… poprawiny.

Ten Kontrapunkt miał rozpocząć się w miejscu, w którym zakończył poprzedni. Ale życie pisze własne scenariusze… Właściwe rozpoczęcie zostanie przesunięte o kilkanaście minut w związku z odejściem do największej orkiestry świata dwóch Artystów – Andrew Weatheralla (zmarł 17 lutego 2020) i Davida Robacka (zmarł we wtorek 25 lutego 2020). Pierwszy z nich był producentem, muzykiem, autorem świetnych remiksów, uznawano go również za jednego z najwybitniejszych współczesnych DJ-ów, nagrywał solowo, współtworzył takie projekty jak The Sabres Of Paradise czy Two Lone Swordsmen. Drugi był jedną z najważniejszych postaci kalifornijskiego neo-psychodelicznego nurtu Paisley Underground, swego czasu grał w zespołach Rain Parade i Opal. Pod koniec lat 80. razem z Hope Sandoval założył Mazzy Star.

Po krótkim wstępie zacznie się właściwa dogrywka, uzupełnienie, suplement czy też poprawiny tego, co działo się w Kontrapunkcie przed tygodniem.Tym, który otworzy tę część programu będzie Metus.

Chcę podziękować Wam jeszcze raz za to, że tak długo ze mną wytrzymaliście, za Wasze wsparcie no i że tak licznie stawiliście się przy swoich odbiornikach tydzień temu. A przecież zostało jeszcze kilka upominków do rozdania, w międzyczasie dotarły do mnie zapowiadane płyty Deleyaman, mam też dla Was przygotowane zapowiedzi i zaproszenia koncertowe (m.in. IAMX, Qual i 1984).

No i wreszcie jest, z niepokojem długo wyczekiwany kontrapunktowy kalendarz na rok 2020. On też będzie bohaterem tego spotkania.

„These are dreams, dreamed by dreamers, who are awake”.

Prowadzący zastrzega sobie możliwość zmiany układu programu w ostatniej chwili w przypadku wystąpienia zdarzeń od niego niezależnych.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Zachęcam do interakcji ze Słuchaczami, komentowania postów i dyskusji w grupie podczas trwania programu. Komentarze przeważnie odbywają się na Facebooku pod odpowiednimi dedykowanymi danej edycji postami na fanpage’u audycji i w grupie Słuchacze Rock Serwis FM. Do Waszej dyspozycji cały czas pozostaje również adres mailowy. Wszystkie potrzebne odsyłacze znajdziecie poniżej

Jak słuchać? How to tune in?
Player na stronie Rock Serwis FM
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+
Rock Serwis FM TuneIn Player – TuneIn dla posiadaczy urządzeń z Androidem

kontakt mailowy z programem – Kontrapunkt mailbox
formularz na stronie Rock Serwis FM formularz kontaktowy

Facebook:
profil prowadzącego – DJ SchizoID
fanpage audycji Kontrapunkt – Kontrapunkt on Facebook
otwarta grupa Słuchacze Rock Serwis FM – Rock Serwis FM’s listeners open group on Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.