M R O K I – Rafael

Świąteczny czwartkowy kontrapunktowy wieczór, zgodnie z niepisanym obyczajem tu panującym, wypełni wyłącznie muzyka. I to na dodatek z jednym głównym bohaterem. Nie wystąpi on jednak samotnie, pomagać mu będzie kilkoro znamienitych przyjaciół.

W tradycji żydowskiej i chrześcijańskiej jego imię oznacza „Bóg uzdrawia”, występuje też jako obrońca przed demonami i nieszczęściem. Tym biblijnym nawiązaniem nie chcę bynajmniej sugerować religijnej zawartości tych dwóch godzin bo takiej raczej się nie spodziewajcie, ostatecznie jednak w kraju obchodzimy dzisiaj święto kościelne, rozpoczynające tradycyjny polski długi weekend.

Imię Rafael nosi Artysta, który stanowić będzie centralną postać naszego dźwiękowego spotkania. I chociaż wszystkie nagrania wybrane dla Was do dzisiejszej prezentacji wyszły spod jego ręki to muzycznie będzie dosyć różnorodnie. Pomimo iż M R O K I przeważnie bywają wypełnione wszelkiej maści post-punkami, darkwave’ami i gotykami, tym razem zdominowane zostaną przez ambienty i drony.

Serdecznie zapraszam do Rock Serwis FM na godzinę 21.00.

AKTUALIZACJA: Niestety, z przyczyn technicznych przygotowany na ten dzień program nie został wyemitowany za co serdecznie przepraszam. Pojawi się na antenie w przyszłym tygodniu, w czwartek 18 czerwca o godzinie 21.00.

Jak słuchać? How to tune in?
Player na stronie Rock Serwis FM
oraz
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3 (https)
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+ (https)

Rock Serwis FM TuneIn Player – TuneIn for Android

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.