Kontrapunkt #244 „Księżycowo” 30.07.2020 Zapowiedź

Kontrapunkt 30.07.2020
Wydanie #244 „Księżycowo” (Lunarly)

Premiera – czwartek godzina 21.00 (CEST, UTC+02:00)

W połowie wakacyjnej sielanki przygotowałem dla Was program wyraźnie podzielony na dwie oddzielne części. W pierwszej posłuchamy fragmentów trzech nowych płyt, w drugiej powróci temat muzycznego misterium. Czekam na Was jak zawsze od godziny 21.00 w Rock Serwis FM.

Lato to nieszczególnie dobry czas dla radia ani po stronie prowadzących ani po stronie słuchających. co innego wszystkim w głowie niż wspólne słuchanie muzyki, niekiedy również jej komentowanie (od tej reguły bywają w naszym radiu wyjątki ale Kontrapunkt do nich nie należy). Mimo to mam nadzieję, że znajdziecie chwilę by zanurzyć się w dźwięki skąpane księżycowym światłem.

W pierwszej godzinie płyty nowe ale z dużym ładunkiem nostalgii (uwaga Retrowave’owcy!) bowiem zostały przygotowane przez Artystów znanych nam od wielu lat, Artystów nie tylko rozpoczynających swoją aktywność jeszcze w latach 80 ale także święcących wtedy swoje największe triumfy. Co nie znaczy, że w dalszym ciągu nie nagrywają interesującej muzyki a jak wiecie, Kontrapunkt nie tylko młodością stoi ale stara się również uważnie śledzić losy tych bardziej dojrzałych twórców.

W godzinie drugiej kontynuować będę temat muzycznego misterium. Mam wrażenie, że ubiegłotygodniowa prezentacja początkowa zainteresowała Was w stopniu wystarczającym, by ten wakacyjny serial kontynuować. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. Tę godzinę rozpocznie patronujący cyklowi Peter Ulrich a dalej już będzie z górki.

„These are dreams, dreamed by dreamers, who are awake”.

Prowadzący zastrzega sobie możliwość zmiany układu programu w ostatniej chwili w przypadku wystąpienia zdarzeń od niego niezależnych.

Przybywajcie tłumnie, serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Zachęcam do interakcji ze Słuchaczami, do komentowania postów i dyskusji podczas trwania programu na stronie radia Rock Serwis FM na Facebooku pod odpowiednim dedykowanym danej edycji programu postem. Do Waszej dyspozycji cały czas pozostaje oczywiście adres mailowy. Wszystkie potrzebne odsyłacze znajdziecie poniżej

Jak słuchać? How to tune in?
Player na stronie Rock Serwis FM
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+
Rock Serwis FM TuneIn Player – TuneIn dla posiadaczy urządzeń z Androidem

kontakt mailowy z programem – Kontrapunkt mailbox

Facebook:
profil prowadzącego – DJ SchizoID
fanpage audycji Kontrapunkt – Kontrapunkt on Facebook
fanpage Radia Rock Serwis FM – Rock Serwis FM on Facebook
otwarta grupa Słuchacze Rock Serwis FM – Rock Serwis FM’s listeners open group on Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.