Kontrapunkt #250 17.09.2020 Zapowiedź

Kontrapunkt 17.09.2020
Wydanie #250

Premiera – czwartek godzina 21.00 (CEST, UTC+02:00)

Drodzy Słuchacze,
w najbliższy czwartek 17.09.2020 wypada skromny kontrapunktowy jubileusz. Na antenie Rock Serwis FM program zagości po raz 250. Przygotujcie się zatem na edycję specjalną.

Niestety, tak się złożyło, że tego dnia przebywał będę z dala od Was przygotowując się na spotkanie z piątkowym przeznaczeniem.
Chciałbym, by ta specjalna jubileuszowa edycja była Waszym dziełem, chciałbym całkowicie oddać je w Wasze spracowane dłonie.

Jeżeli chcielibyście stać się współautorami tego wydania – bez Waszej pomocy i zainteresowania nie dojdzie ono do skutku – podeślijcie mi proszę wykonawcę i tytuł ukochanego utworu (niekoniecznie prezentowanego przeze mnie dotychczas na antenie). W ten sposób dzięki Wam powstanie playlista programu.

Chciałbym jednak prosić Was o coś jeszcze – o nagranie towarzyszącego słownego komentarza, nawet przy pomocy telefonu komórkowego. Komentarza o dowolnej treści, związanego z utworem, może z jubileuszem, być może z programem i tym, czego razem w nim doświadczyliśmy? Mam nadzieję, że powstanie edycja naprawdę wyjątkowa – od Słuchaczy dla Słuchaczy. W ten sposób stanie się naszym wspólnym, bardzo osobistym dziełem.
Pliki dźwiękowe z nagranymi wypowiedziami podeślijcie mi proszę w dowolny sposób (chmura, wetransfer, priv na FB etc.). Adres mailowy jest także do Waszej dyspozycji.
Dajmy sobie czas do wtorku tj. do 15 września tak, bym mógł następnego dnia wszystko poukładać w całość.
Już teraz bardzo Wam dziękuję, wiem, że to będzie coś wspaniałego. I mimo, że nie będę mógł być z Wami w jubileuszowy czwartek, ten program pozostanie na długo źródłem kontrapunktowej mocy, z której wszyscy będziemy mogli czerpać w chwilach trudnych.

Serdecznie Was pozdrawiam i pamiętajcie proszę o waszym prowadzącym nie tylko w ten czwartek ale także w piątkowe przedpołudnie.

Wiktor Janda

„These are dreams, dreamed by dreamers, who are awake”.

Prowadzący zastrzega sobie możliwość zmiany układu programu w ostatniej chwili w przypadku wystąpienia zdarzeń od niego niezależnych.

Przybywajcie tłumnie, serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Zachęcam do interakcji ze Słuchaczami, do komentowania postów i dyskusji podczas trwania programu na stronie radia Rock Serwis FM na Facebooku pod odpowiednim dedykowanym danej edycji programu postem. Do Waszej dyspozycji cały czas pozostaje oczywiście adres mailowy. Wszystkie potrzebne odsyłacze znajdziecie poniżej

Jak słuchać? How to tune in?
Player na stronie Rock Serwis FM
Rock Serwis FM Online Player – 128 kbps MP3
Rock Serwis FM Online Player – 64kbps AAC+
Rock Serwis FM TuneIn Player – TuneIn dla posiadaczy urządzeń z Androidem

kontakt mailowy z programem – Kontrapunkt mailbox

Facebook:
profil prowadzącego – DJ SchizoID
fanpage audycji Kontrapunkt – Kontrapunkt on Facebook
fanpage Radia Rock Serwis FM – Rock Serwis FM on Facebook
otwarta grupa Słuchacze Rock Serwis FM – Rock Serwis FM’s listeners open group on Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.